Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali Başladı!


Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali Başladı!

Sponsorları arasında yer aldığımız 12. Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali’nin Açılış Töreni’ 17 Kasım’da gerçekleştirildi. Gerçekleşen açılışta Onur Ödülleri ve Sinemaya Katkı Ödülleri verildi.

“Sinema Onur Ödülü” kadın haklarına ilişkin rol aldığı filmler ve çalışmaları için oyuncu Serra Yılmaz’a, Hak savunuculuğu ve cinsiyet eşitliği için yaptığı katkılardan dolayı “Akademik Onur Ödülü” Av. Nazan Moroğlu’na takdim edildi.  Yıllardır yazdığı yazılarla sinemanın tanınmasına katkıları nedeniyle Sevin Okyay ve unutulmayan birçok filmin kurgusunu yapan Mevlüt Koçak ise “Sinemaya Katkı Ödülleri” verildi.

Bu yıl 12.si düzenlenen ve sponsorları arasında, uluslararası para transferi konusunda Türkiye’nin öncü firmalarından Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş’nin de yer aldığı  Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali adalet ve hukuk ekseninde hazırlanan zengin film seçkinlerini bulabilirsiniz.

Festival gösterim çizelgesine buradan ulaşabilirsiniz.

PayPorter

© 2021 PayPorter Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. – Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.