Ukrayna’ya Nasıl Para Transferi Yapılır

Doğu Avrupa’nın en geniş topraklarına yayılmış ülkelerinden biri olan Ukrayna, eğlenceli gezi turları kadar doğasıyla da maceraperestlerin birçok hayalini gerçekleştirmelerine olanak tanıyan bir ülkedir. Ancak son zamanlarda Ukrayna’da savaş nedeniyle yaşanan zor durum maalesef ki hala devam ediyor. Bu süreçte ülke vatandaşlarının yaşamlarını sürdürebilmek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek için daha fazla dış desteğe ihtiyacı bulunuyor. Ukrayna’daki sevdiklerinize yardım edebileceğiniz yollardan biri; yerel STK’lara para göndermek ve daha sonra bunu ihtiyacı olanlara sağlamak ya da doğrudan Ukrayna’daki alıcınıza kesintisiz para gönderim hizmetlerini kullanmak. Ukrayna’ya nasıl para gönderileceğine dair blog yazımızı okuyarak alıcınızın zaman kaybetmeden maksimum tutarı aldığından emin olun!

Ukrayna’ya Para Göndermek

İnsani yardım için para transferi: Ukrayna’ya uluslararası para transferi yapmak isteme nedenlerinden biri, savaş nedeniyle orada mahsur kalan insanlara yardım eli uzatmak olabilir.

Ticaret anlaşmaları için para transferi: Ukrayna’nın birçok ülke ile güçlü ticari bağları bulunuyor. Bu nedenle; birçok şirket, yerel halk tarafından sağlanan mal ve hizmetlerin ödenmesi için günlük olarak Ukrayna’ya para gönderebilir.

Aile için para transferi: İnsanların periyodik olarak Ukrayna’ya para gönderdiği bir diğer yaygın durum; çalıştıkları yabancı ülkeden maaşlarını ailelerine göndermeleridir. Bu, özellikle farklı ülkelere dağılmış Ukraynalı ailelerin birbirlerine yardım etmeye çalıştığı bir durumdur.

Ukrayna’ya Nasıl Para Gönderilir?

Ukrayna’ya para göndermenin farklı yolları vardır ve para transferlerinizin hızı ve maliyeti hangisini seçtiğinize bağlı olacaktır. Bir banka havalesi ile Ukrayna’ya para göndermek aklınıza gelen ilk yol olabilir. Ancak bu Ukrayna’ya para göndermek için oldukça pahalı bir yoldur. Bankalar Ukrayna’ya para göndermek için ortalama %10 ücret alır, bu da küresel ortalama para gönderim maliyetinin fazlaca üstünde kalır. Bankalar aracılığıyla para transfer işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız döviz kurlarını yakından takip etmelisiniz.

PayPorter ile Ukrayna’ya Para Göndermek Ücretsiz!

Rusya’nın Ukrayna’ya savaş açmasının ardından yaşanan olumsuz olaylar tüm dünyanın gündemine oturdu. Bu nedenle PayPorter olarak Ukrayna’daki sivil halka destek olmak amacıyla para gönderiminden 500 $/€’a kadar hizmet bedeli almayacağımızı bildirmek isteriz.

PayPorter temsilcilerinden yapacağınız para transferleri ile paranız saniyeler içinde alıcıya ulaşır. Bu temsilciliklerden yapacağınız para transfer işlemleri rakiplerinden çok daha ekonomik ve daha az maliyetlidir. Şube veya temsilciliklere gelerek göndermek istediğiniz parayı temsilciliğe teslim etmek ve alıcı ile referans numarasını paylaşmanız yeterli olacaktır. Alıcınız, hemen konumuna en yakın olan temsilcilikten parayı alabilmektedir. Ukrayna’ya para göndermenin en uygun, en hızlı ve en güvenli yolu PayPorter’dır.

Dijital Para Transferi yapmak isterseniz; PayPorter’ın Mobil Cüzdan uygulaması olan “kuikpara”yı cep telefonunuza indirmeniz yeterlidir. kuikpara’nın sunduğu avantajlar ile Ukrayna’daki sevdiklerinize saniyeler içinde para transferinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hemen kuikpara’yı iOs için ve Android adreslerinden indirin ve telefonunuzu cüzdana çevirmeye başlayın.

PayPorter ile Güvenle Para Gönder ve Ödeme Al!

Yüksek döviz ve havale ücretlerini ödemeden para transfer işlemlerini gerçekleştirmenin en güvenli ve en hızlı yolu PayPorter’dır. PayPorter ile gönderilen para, gönderildikten birkaç saniye içinde Ukrayna’daki alıcınıza ulaşır. PayPorter ile sevdikleriniz nerede olurlarsa olsunlar yanlarında olduğunuzu hissettirin.

PayPorter

© 2021 PayPorter Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. – Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.