PayPorter ve Thunes’dan Küresel Ödeme Sistemleri Alanında İş Birliği


PayPorter ve Thunes’dan Küresel Ödeme Sistemleri Alanında İş Birliği

Dünya genelinde 200’e yakın ülkeye, Türkiye’deki 400’e yakın temsilci noktasından ve kuikpara mobil uygulaması üzerinden para transferi hizmeti veren Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş., iş ortakları arasında küresel ödeme sistemleri alanındaki firmalarından biri olan Thunes’u da ekleyerek hizmet ağını genişletti.

PayPorter ve kuikpara markası ile müşterilerine yurt içi ve yurt dışı para transferi, fatura ödeme gibi işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirme fırsatı sunarken, Thunes ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle dünyada birçok ülkeye, alıcı ismine ve banka hesaplarına sınır ötesi para transferi imkanı sağlayacak. PayPorter, müşterilerine 200’e yakın ülkeye Türkiye’deki 400’e yakın temsilci ağı ile hizmet veriyor. Uluslararası pazarlarda iş birliği sayısını ve hizmet noktaları sayısını arttırarak büyümeye devam eden PayPorter, Thunes ile yaptığı bu iş birliğiyle 130’dan fazla ülkeye alıcı ismine ve banka hesaplarına sınır ötesi para transferi için alternatif bir imkan sağlayacak.

PayPorter

© 2021 PayPorter Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. – Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.