PayPorter ve GCC Exchange İş Birliği

PayPorter ile GCC Exchange iş ortaklığı imzaladı.  Bu anlaşma ile PayPorter’ın uluslararası para transferi ağını genişlemeye devam etti. PayPorter, paranın olduğu her alanda en hızlıen güvenli ve en yaygın hizmeti vermek vizyonu ile çıktığı bu yolda yurt içi ve yurt dışında yaygın aracı kurum, temsilci ve şube ağını yaygınlaştırmaya devam etmektedir.

GCC Exchange ile Para Transferi

PayPorter ile GCC Exchange arasındaki iş birliği anlaşması sonrasında para transferi yapılabilecek ülkeler;

Hindistan, Filipinler, Bangladeş, Pakistan, Endonezya, Vietnam, Nepal, Sri Lanka, Arjantin, Bolivya, Brezilya, Şili, Kolombiya, Kosta Rika, Ekvador, El Salvador, Guatemala, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Rep Dominik, Slovenya, Romanya, Polonya, Sırbistan, Hırvatistan, Bosna, Bulgaristan, Arnavutluk, Slovakya, Macaristan, Lüksemburg, Yunanistan, İspanya, Litvanya, Portekiz, Mısır, Katar, BAE, Bahreyn, Kuveyt, Fas, Azerbaycan, Beyaz Rusya, Gürcistan , Kazakistan, Kırgızistan, Moldova, Tacikistan, Türkmenistan, Özbekistan, Abhazya, Çek Cumhuriyeti, Estonya, Rusya, Letonya, ABD, Birleşik Krallık, Zambiya, Angola, Botsvana, Namibya, Mozambik, Malavi, Kenya, Gana, Tanzanya, Uganda, Nijera , Senegal, Zimbabve, Burundi, Ruanda, Etiyopya, Mauritius, Fiji, Seyşeller, Hong Kong, Belçika, Kıbrıs Kuzey, İtalya, Malezya, Türkiye, Ürdün, Lübnan

GCC Exchange Hakkında

GCC Exchange, BAE’deki merkez ofisinin yanı sıra Avrupa, Afrika, Okyanusya ve Asya olmak üzere dört kıtada varlığı bulunan ve hızla büyüyen uluslararası bir para transferi markasıdır.

GCC Exchange ile Ödeme (Para) Alma

GCC Exchange aracılığı ile adınıza ya da hesabınıza gönderilen bir ödemeyi, size en yakın PayPorter hizmet noktasına giderek alabilirsiniz. İşlem sırasında aşağıdaki adımları izleyiniz.

  • Gönderici tarafından size iletilen referans numarasını ve geçerli kimlik belgenizi PayPorter hizmet noktası yetkilisi ile paylaşın.
  • Yetkilinin size vereceği para ödeme formunu doldurun
  • Adınıza gelen parayı nakit olarak alabilirsiniz.
  • PayPorter gelen para işlemlerinde herhangi bir masraf ve komisyon almamaktadır.

GCC Exchange ile Para Gönderme

Size en yakın PayPorter hizmet noktasına giderek, GCC Exchange aracılığı ile para gönderme işleminizi yapabilirsiniz. İşlem sırasında aşağıdaki adımları izleyiniz.

  • Yetkiliden alacağınız para transfer formunu doldurup imzalayınız.
  • Geçerli kimlik belgenizi, doldurduğunuz formu, göndermek istediğiniz tutarı ve komisyon bedelini PayPorter yetkilisine verin.
  • Size verilen referans numarasını alıcıya bildirin.
  • Gönderilen para dakikalar içerisinde hızlı bir şekilde alıcısına ulaşır.
  • Not: Bazı ülkelerde aracı kurumdan kaynaklı gecikmeler yaşanabilmektedir.

PayPorter

© 2021 PayPorter Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. – Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.