PayPorter, Plus Forum Özbekistan’da Exclusive Sponsor Olarak Yerini Aldı!

PLUS Forum Özbekistan, Özbekistan’ın en önemli teknoloji etkinliklerinden biridir. “Fintech, Banks & Retail. Digital Transformation” başlığı altında 21-22 Haziran 2023 tarihlerinde Taşkent’te gerçekleşen fuar; devlet kurumları, bankacılık sektörü ve ticaret perakendesi arasındaki etkileşime odaklanmaktadır. Ayrıca, Özbekistan ekonomisinin gelişimine ivme kazandırmayı, uluslararası işbirliğini bankacılık ve finansal teknoloji alanında teşvik etmeyi, yeni umut vaat eden projelerin hayata geçirilmesini amaçlamaktadır.

PayPorter, uluslararası ödeme sektöründeki güçlü konumuyla Plus Forum Özbekistan’nda Exclusive Sponsoru olarak yerini aldı.

Dünya genelinde 185’den fazla ülkeye, 500’den fazla temsilci ağı ve şubesi ile hizmet veren PayPorter, uluslararası para transferi hizmetleri sunarak, müşterilerine güvenilir ve hızlı bir para transferi deneyimi sağlamaktadır. Sahip olduğu Elektronik Para lisansıyla; yurt dışı ve yurt içi para transferi, fatura tahsilatları, dijital cüzdan, sanal pos ve hızlı tahsilat gibi geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir.

PayPorter Uluslararası İş Geliştirme Yöneticisi Nurbol Omarkhanov; fuar süresince 17 numaralı stantlarında ziyaretçilerine en son teknolojik yenilikleri ve ödeme hizmetlerini tanıttı. “Sektördeki diğer önde gelen profesyonellerle gerçekleştirecekleri iş görüşmeleri ve bağlantılarla, iş birliği olanaklarını genişletmeyi hedefliyoruz.” dedi. 

PayPorter

© 2021 PayPorter Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. – Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.