PayPorter, Money20/20 Europe in Amsterdam’da!

PayPorter, Money20/20 Europe in Amsterdam’da Türkiye’yi Temsil Edecek!

Türkiye’nin öncü uluslararası para transferi firması PayPorter, dünyanın en büyük fintech etkinliklerinden biri olan Money20/20 Europe in Amsterdam’da yerini alıyor. 6 – 8 Haziran 2023 tarihleri arasında Amsterdam’daki RAI Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan etkinlikte PayPorter, Türkiye Pavilyon’u içerisinde 3 numaraları standda ziyaretçilerini ağırlayacak.

Dünya genelinde 185’den fazla ülkeye, 500’den fazla temsilci ağı ve şubesi ile hizmet veren PayPorter, Türkiye’de uluslararası para transferi alanında en yaygın ve en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. PayPorter, global müşteri ağınaen hızlı ve en uygun para transferi hizmetini sağlıyor.

Fuar katılımları hakkında bilgi veren Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.’nin Genel Müdürü İzzet Metcan, “Money20/20; finans, ödeme hizmetleri ve fintech alanlarında yenilikçi ve ileri teknoloji çözümleri bir araya getiriyor. PayPorter olarak bu önemli etkinlikte yer almaktan gurur duyuyoruz. Fuarda, uluslararası para transferi alanında sunduğumuz yenilikçi çözümleri ve fintech dünyasında PayPorter konusunda detaylı bilgi vereceğiz.” dedi.

Metcan, “Etkinlik; sektör liderleriyle ağ kurma, son teknoloji finansal çözümleri keşfetme ve potansiyel iş ortaklarıyla bir araya gelme fırsatını katılımcılara sunuyor. PayPorter olarak, bu etkinliği uluslararası arenada daha geniş bir ağ oluşturmak ve global yerel bir şirket olarak hizmet vermeyi sürdürmek için bir fırsat olarak görüyoruz.” ifadelerini kullandı.

PayPorter

© 2021 PayPorter Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. – Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.