PayPorter ile Yaz Kampanyası: Daha Az Masraf, Daha Fazla Hız!

İSTANBUL, Türkiye- 20 Haziran 2023-

Finans teknolojisi lideri Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş., 185 ülkede hizmet veren PayPorter markası ile müşterileri için daha az masraflı bir kampanya başlattı. Bu yenilikçi kampanya, uluslararası para transferlerini daha ulaşılabilir ve maliyet-etkin hale getirmeyi amaçlıyor.

PayPorter, “Daha Az Masraf, Daha Fazla Hız!” sloganı ile 20 Haziran – 31 Ağustos tarihleri arasında Azerbaycan, Belarus, Gürcistan, İsrail, Kırgızistan, Kazakistan, Moldova, Özbekistan ve Rusya’ya 1 EUR/USD’dan başlayan transfer ücretinden para transferi yapma imkanı sunuyor.

Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. Genel Müdürü İzzet Metcan, konu hakkında şunları söyledi: “Müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda, para transferlerini daha hızlı, güvenli ve ekonomik hale getirmek için bu kampanyayı başlatıyoruz. Bu kampanya, PayPorter’ın müşterilerine sunduğu değeri ve global erişimini vurguluyor. 9 farklı ülkedeki maliyet düşürme taahhüdümüz, dünya çapında güvenli ve ekonomik para transferi hizmeti sunma vizyonumuzu pekiştiriyor. PayPorter ile müşterilerimiz dünya genelinde 185’ten fazla ülkeye ve CIS bölgesine en uygun fiyatlarla para transferi gerçekleştirebilirler. PayPorter, geniş küresel ağı sayesinde kullanıcılara kolaylıkla erişim sağlarken, aynı zamanda ekonomik bir çözüm sunarak müşterilerin bütçesine uygun bir seçenek sunmaktadır. Bu sayede, müşterilerimiz CIS bölgesine para gönderirken hem hızlı hem de avantajlı bir deneyim yaşayabilirler.”

PayPorter

© 2021 PayPorter Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. – Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.