PayPorter ile Ukrayna’ya para göndermek ücretsiz hale geldi!

ukraynaya para göndermek

PayPorter ile Ukrayna’ya para göndermek ücretsiz hale geldi!

Rusya’nın Ukrayna’ya savaş açmasının ardından yaşanan olumsuz olaylar dünya gündemine oturdu. Para transferi kurumu PayPorter ise Ukrayna’daki sivil halka destek olmak amacıyla para gönderiminden hizmet bedeli almayacağını açıkladı.

Dünya genelinde 200’ü aşkın ülkede 450 bin işlem noktası bulunan PayPorter, Ukrayna’da yaşanan olumsuz olaylar nedeniyle zor durumda kalan vatandaşların acil ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için Ukrayna’ya yapılacak tüm para transferlerinden ücret almayacağını duyurdu.

PAYPORTER HAKKINDA

PayPorter, 6493 sayılı kanun kapsamında HızlıPara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.’nin lisanslı uluslararası para transferi markasıdır. PayPorter, Yurt içi ve yurt dışında yaygın aracı kurum, temsilci ve şube ağıyla her türlü para transferi ve ödeme işlemlerine kolay, hızlı ve güvenli erişime aracılık etmektedir. Dünya’da 200’ü aşan ülkede 450 bin işlem noktası ile PayPorter büyümeye devam etmekte olup bu yaygın ağ PayPorter’ı yurt içi ve yurt dışında en çok tercih edilen para transferi kurumu haline getirmiştir.  İş ortakları ve müşterileri dünyanın dört bir yanında para transferi için PayPorter’ı güvenle tercih etmektedir.

Basın Yansımaları:

https://www.krttv.com.tr/gundem/payporter-ile-ukrayna-ya-para-gondermek-ucretsiz-hale-geldi-h112117.html

http://www.gazetedogan.com/payporter-ile-ukrayna-ya-para-gondermek-ucretsiz/1403/

https://www.polemikhaber.com/gundem/payporter-ile-ukrayna-ya-para-gondermek-ucretsiz-h65806.html

https://www.tv100.com/payporter-ile-ukraynaya-para-gondermek-ucretsiz-haber-596651

PayPorter

© 2021 PayPorter Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. – Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.