Rusya’ya Nasıl Para Transferi Yapılır?

Soğuk Savaş sonrası hızla değişen Rusya bugün dünyanın en kalabalık, pahalı ve lüks ülkelerinden biridir. Birçok ülkeye sınırı olması, devasa parkları ve derin gölleri ile benzersiz bir ülkedir. Yüz ölçümü olarak dünyanın en büyük ülkesi olan Rusya, aynı zamanda göz alıcı tarihi yapılara, eşsiz sanat müzelerine ve görkemli saraylara da ev sahipliği yapar. Bunun yanında, ülkenin ürettiği maden kaynakları hem de göz alıcı tarihi yapılarıyla Rusya’ya çalışma ve eğitim amaçlı gitme oranları oldukça yüksektir. Bu durumu göz önüne alarak Rusya’da olan sevdiklerinizin yanında olduğunuzu göstermenin en masrafsız yollarını arıyor olabilirsiniz. Rusya’ya hızlı, güvenli ve kolay para transferi yapabileceğiniz bir süre seçenek bulunmaktadır. Bu yazımızda Rusya’ya nasıl para transferi yapılır ve Rusya’ya uluslararası en hızlı ve en kolay para transferini nasıl gerçekleştirilebilir bundan bahsedeceğiz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Rusya’ya para gönderirken transfer ücretlerini, döviz kurlarını, vergileri ve transfer hızlarını göz önünde bulundurmanız gerekir. Para transfer ücretleri, döviz kurları ve vergiler, bir transfer yapmanın size maliyetini ve Rusya’daki alıcınızın ne kadar alacağını etkiler. Yüksek döviz kurları ve havale ücretleri ile yaptığınız para transfer işlemlerinde alıcınızın alacağı paradan kısmanız gerekir. Aynı zamanda para transfer işlemlerini gerçekleştirirken gönderim hızını da göz önüne almalısınız. Unutmayın ki Rusya’daki sevdiklerinizin acil paraya ihtiyacı olabilir. Bunun için gönderim hızının en yüksek olduğu para transfer işlemini gerçekleştirmelisiniz.

Rusya’ya Nasıl Para Gönderilir?

Rusya’ya para göndermenin farklı yolları vardır ve para transferlerinizin hızı ve maliyeti hangisini seçtiğinize bağlı olacaktır. Bir banka havalesi ile Rusya’ya para göndermek aklınıza gelen ilk yol olabilir. Ancak bu Rusya’ya para göndermek için pahalı bir yol olabilir. Bankalar Rusya’ya para göndermek için ortalama %10 ücret alıyor, bu da küresel ortalama para gönderim maliyetinin fazla üstünde kalmaktadır. Bankalar aracılığıyla para transfer işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız döviz kurlarını sürekli yakından takip etmelisiniz.

En güvenli ve hızlı seçenek bir temsilcilik aracılığıyla para transferi gerçekleştirmektir. PayPorter temsilcilerinden yapacağınız para transferleri ile paranız dakikalar içinde alıcıya ulaşır. Şube veya temsilciliklere gelerek göndermek istediğiniz parayı temsilciliğe teslim etmek ve alıcı ile referans numarasını paylaşmanız yeterli olacaktır. Alıcınız, hemen konumuna en yakın olan temsilcilikten parayı alabilmektedir. Rusya’ya para göndermenin en uygun, en hızlı ve en güvenli yolu PayPorter’dır.

Mobil kullanım oranının arttığı bu coğrafyada Dijital Transfer yapmak isterseniz PayPorter’ın Mobil Cüzdan uygulaması olan “kuikpara”yı cep telefonunuza indirmeniz yeterlidir. kuikpara’nın sunduğu avantajlar ile Rusya’daki sevdiklerinize saniyeler içinde para transferinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hemen kuikpara’yı iOs için ve Android için adreslerinden indirebilir ve telefonunuzu cüzdana çevirmeye başlayabilirsiniz.

kuikpara Mobil Cüzdan’a tüm ödemelerinizi banka veya yurt dışı kanallardan transfer yoluyla alıp hesabınıza koyabilir ve buradan da evinizin rahatlığında, çok uygun fiyatlarla Rusya’daki sevdiklerinize Nakit Ödenmek ve Banka Hesabına geçmek üzere gönderebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, kuikpara Mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmek. Üstelik işvereniniz de kuikpara uygulamasını indirerek size olan ödemelerini tamamen dijital hale getirebilir. Gerek para göndermenin gerekse ödeme almanın en kolay, en hızlı ve en uygun yolu kuikpara kullanıcısı olmaktır.

Rusya’dan Gelen Ödemeyi Nasıl Alabilirim?

  • Şube veya temsilciliklerimize gelin.
  • Referans kodunu PayPorter Temsilcisi ile paylaşın.
  • Geçerli kimlik kartınızı gösterin.
  • Paranızı teslim alabilirsiniz!

PayPorter ile güvenle gönder ve ödeme al!

Yüksek döviz ve havale ücretlerini ödemeden para transfer işlemlerini gerçekleştirmenin en güvenli ve en hızlı yolu PayPorter’dır.

PayPorter ile sevdikleriniz nerede olurlarsa olsunlar yanlarında olduğunuzu hissettirin.

Daha fazlası için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

PayPorter

© 2021 PayPorter Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. – Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.