HAKKIMIZDA

Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. 27 Haziran 2013 tarihli 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkındaki Kanun ve ilgili kanunun; 27 Haziran 2014 tarihli Yönetmelik ve Tebliğ kapsamında, 21 Haziran 2017 tarih ve 7398 karar sayılı Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu kararına istinaden Elektronik Para Kuruluşu olarak faaliyette bulunma izni almıştır. İlgili faaliyet izni kararı için tıklayınız.

Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. tamamen yerli sermaye ile kurulmuş, ulusal ve uluslararası para transferi ve ödeme hizmeti sağlayıcısı olmakla birlikte, elektronik para ihraç etme yetkisine sahip elektronik para kuruluşudur. PayPorter tescilli markası ile ödeme ve elektronik para kuruluşları arasında yer alan firmamız finans piyasalarındaki 40 yılı aşkın tecrübesiyle, ödeme dünyasına yeni bir soluk kazandırmıştır.

Şubeleri ve 100'ü aşkın temsilci ağı ile önceliğini müşteri memnuniyetine veren PayPorter bu sayede hatırı sayılır bir müşteri kitlesine sahiptir. Müşteri odaklı hizmet anlayışı, güler yüzlü  tecrübeli kadrosu ve en önemlisi kesintisiz ve sorunsuz hizmet veren teknolojik altyapısı ile,  PayPorter logosunu gören herkes için güvenin, hızın, sorunsuz ve kesintisiz hizmet kalitesinin simgesi olmuştur. Aynı kalite anlayışından ödün vermeksizin, yakın gelecekte hesap açma, internet ve mobil şube, ön ödemeli kart ve elektronik para hizmetleri ile müşterilerinin hizmetinde olmaya devam edecektir.

Herhangi bir konuyla ilgili bilgi almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçiniz.

İletişime Geç